Zaloguj się

Zaawansowane

Ogłoszenie

Sprzątanie biur Wrocław - zobacz ofertę PRESTIGO cena: 0.00 PLN

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Ulica:
Osoba / Firma: PRESTIGO
Email: biuro@prestigoclean.pl
Telefon:
Strona www: http://www.prestigoclean.pl/
   
Treść:

Firma sprzątająca Prestigo Clean proponuje sprzątanie i inne usługi związane ze sprzątaniem oraz czyszczeniem. Funkcjonuje we Wrocławiu i okolicach. Oferta Prestigo Clean to idealna propozycja dla osób, które nie mają dość czasu na samodzielne sprzątanie lub po prostu chcą inaczej wykorzystać wolny czas.
Prestigo Clean oferuje sprzątanie biur i siedzib firm, sprzątanie domów i mieszkań (w tym takie prace domowe jak: pranie, prasowanie, mycie okien), sprzątanie oraz czyszczenie poremontowe i pobudowlane, pranie i czyszczenie dywanów i tapicerki, mycie i czyszczenie kostki brukowej, a również drobne prace ogrodowe. Całkowita oferta firmy znajduje się na stronie PrestigoClean.pl. Na życzenie konsumenta przedsiębiorstwo użyje środków ekologicznych lub innych specjalistycznych detergentów.
Atuty Prestigo Clean to atrakcyjne ceny, pełen profesjonalizm, dokładność i efektywność, szybkość oraz punktualność realizacji zleceń. Firma posiada liczne referencje od zaspokojonych klientów, w tym osób fizycznych oraz firm. Prestigo Clean wystawia faktury VAT.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2017-10-19 | Ogłoszenie ważne do: 2018-05-15 | Liczba wyświetleń strony: 358

Reklama
bet-at-home.com
stat4u