Zaloguj się

Zaawansowane

Ogłoszenie

Sprawdź ofertę Secret Spy - Zapraszamy! cena: 0.00 PLN

Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Rydzyna
Ulica:
Osoba / Firma: Biuro detektywistyczne SecretSpy
Email: kontakt@secretspy.pl
Telefon:
Strona www: http://www.secretspy.pl/
   
Treść:

SecretSpy to profesjonalna agencja detektywistyczna, która ma biura w czterech miastach: Poznań, Wrocław, Leszno i Świdnica. Oferuje profesjonalne usługi detektywistyczne dla osób fizycznych oraz firm.

Oferta SecretSpy obejmuje: zbieranie materiału dowodowego w przypadku zdrad małżeńskich lub nieodpowiedniego i agresywnego zachowania, także na potrzeby spraw rozwodowych oraz innych spraw cywilnych, efektywne windykacje z wykorzystaniem różnorodnych metod nacisku, wywiad gospodarczy i weryfikację tożsamości partnerów biznesowych. Pełen zakres usług znajduje się na stronie internetowej agencji Secretspy.pl.

SecretSpy zatrudnia tylko i wyłącznie licencjonowanych detektywów. W swoich działaniach firma kieruje się etyką zawodową i stosuje metody zgodne z bieżącym prawem. Posługuje się najnowocześniejszym wyposażeniem detektywistycznym oraz najświeższymi zdobyczami techniki. Agencja SecretSpy zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz gwarantuje swoim klientom dyskrecję i anonimowość.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2017-02-23 | Ogłoszenie ważne do: 2018-07-17 | Liczba wyświetleń strony: 398

Reklama
bet-at-home.com
stat4u