Zaloguj się

Zaawansowane

Ogłoszenie

Oferujemy odzyskiwanie danych - Lublin cena: 0.00 PLN

Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Ulica:
Osoba / Firma: BDetektyw
Email: biuro@bddetektyw.pl
Telefon:
Strona www: http://bdetektywlublin.pl/odzyskiwanie-danych/
   
Treść:

Zlokalizowane na alei Wincentego Witosa 3 w Lublinie biuro detektywistyczne BDetektyw oferuje całościowe usługi w ramach rozwiązywania tzw. spraw nietypowych.

Licencjonowani prywatni detektywi zajmują się de facto każdym problemem, jaki może zgłosić klient - wykrywają zdrady małżeńskie i podsłuchy, śledzą wyznaczone przez niego osoby, realizują badania DNA na bazie własnoręcznie zgromadzonych próbek. Spektrum ich możliwości jest niemal nieskończone - wszystko zaś w imię bezpieczeństwa klienta i z chęcią dostarczenia mu jak najbardziej wyczerpujących wiadomości w danej sprawie.

Każdy prywatny detektyw, działający w ramach biura, zaświadcza swoje usługi w ramach ustawy z dnia 6 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych wraz z późniejszymi poprawkami. Biuro funkcjonuje w ramach polskiego prawa, z czego doskonale zdają sobie sprawę wszyscy działający w jego ramach detektywi - dzięki dochowywaniu swoich obowiązków dostarczają więc pełnoprawne dowody, możliwe do spożytkowania np. w sądzie.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem,
a tym samym przeciwdziałanie spamowi. Proszę przepisać dwa słowa.

Ogłoszenie dodano: 2018-12-27 | Ogłoszenie ważne do: 2019-01-27 | Liczba wyświetleń strony: 253

Reklama
bet-at-home.com
stat4u